soley
10 اسفند 1401 - 14:04

قیمت بلیت اتوبوس در نوروز افزایش نمی‌یابد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: قیمت بلیت اتوبوس همان قیمت مصوب است و افزایش نمی‌یابد.

فریبرز کرمی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاهف اظهار کرد: از ۷ اسفند پیش فروش بلیت اتوبوس شروع شده است و با برگزاری جلسات با کانون‌های صنفی شرکت‌های حمل و نقل مسافربری هماهنگی های لازم را برای ایام نوروز انجام داده‌ایم.

وی درباره افزایش نرخ بلیت در ایام تعطیلات نوروز ۱۴۰۲ گفت: نرخ بلیت اتوبوس، سواری کرایه و مینی‌بوس در ایام نوروز تا به این لحظه قیمت بلیت‌ها افزایش پیدا نکرده و با همان قیمت‌های، قبل پیش فروش و فروش حضوری در حال انجام است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه افزود: طبق مصوبه دولت ستاد تنظیم بازار درباره افزایش قیمت بلیت تصمیم می‌گیرد و تا این لحظه از سوی ستاد تنظیم بازار در این باره دستوری مبنی بر افزایش قیمت بلیت نوروزی ابلاغ نشده‌است.

وی عنوان کرد: با توجه به اینکه در ایام نوروز اتوبوس‌ها و ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای به صورت یکسر خالی تردد می‌کنند و امسال ایام ماه مبارک رمضان با ایام نوروز همزمان شده است تردد یکسرخالی بیشتر می‌شود و درخواست شرکت‌های مسافربری این بوده که ترددهای یکسر خالی جبران شود.

کرمی در پایان، گفت: کارشناس و بازرسان اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه در پایانه مسافربری شهید کاویانی حضور دارند و مسافران می‌توانند هرگونه شکایت خود را به بازرسان این اداره اطلاع دهند.

پایان پیام/پ

منبع: فارس
شناسه خبر: 1066492